DETAILS, FICTION AND گالری فرش نوید اکرادی

Details, Fiction and گالری فرش نوید اکرادی

Details, Fiction and گالری فرش نوید اکرادی

Blog Article

رنگ های به کار رفته در فرش دستباف قم بسیار خاص و زیبا می باشند و همین ترکیب رنگی باعث شده تا چشم هر بیننده ای را به خود جلب کند.

نخ فرش بافی نقشه قالی لوازم و ابزار بافت فرش آموزش بافت فرش خدمات و سرویس های فرش

شهرقم یکی از تولید کنندگان بزرگ فرش دستباف ازقدیم تابه امروز بوده وهست خسرو ناظری

فرش‌های ابریشم دستباف قم به عنوان فرش‌های مجلسی، تزئینی و باارزش معمولاً در دکوراسیون داخلی فضاهای لوکس استفاده می‌شوند.

در زمان‌های گذشته قالی‌های قم با نقش‌های معروفی مانند ترنج شاه عباسی، شکارگاه، لچک و تابوها بافته می‌شدند که به نوعی طرح‌های تقلیدی به حساب می‌آمد، اما با گذشت زمان طراحان قم با خلاقیتی زیاد، سبک جدیدی را ایجاد کردند.

فرش دستبافت دارای زیبایی خاصی می باشد ودارای بافت محکم وسبک وزنی می باشد

عدم وابستگی به طرح های خاص و استفاده از طرح های مختلف که در قسمت قبل به آن اشاره کردیم باعث شد تنوع رنگ در فرش های این منطقه به طرز عجیبی افزایش یابد.

فرش های رنگارنگ یا الوان فرش در گروه رنگ های سبز فرش هایی با رنگ زیتونی / فرش هایی با رنگ سبز / فرش هایی با رنگ سبز آبی / فرش هایی با رنگ سبز روشن / فرش هایی با رنگ یشمی فرش در گروه رنگ های مشکی فرش هایی بارنگ خاکستری / فرش هایی با رنگ طوسی / فرش هایی با رنگ مشکی فرش در گروه رنگ های کرم فرش هایی با رنگ کرم / فرش هایی با رنگ سفید فرش در گروه رنگ های قهوه ای فرش هایی با رنگ شتری با قهوه ای روشن / فرش هایی با رنگ قهوه ای تیره فرش در گروه رنگ های بنفش فرش هایی با رنگ بنفش / فرش هایی با رنگ یاسی یا بنفش روشن فرش در گروه رنگ های آبی فرش هایی با رنگ آبی / فرش هایی با رنگ آبی روشن / فرش هایی با رنگ سرمه ای / فرش هایی با رنگ فیروزه ای فرش در گروه رنگ های زرد فرش هایی با رنگ خاکی یا قهوه ای رنگ پریده / فرش هایی با رنگ زرد / فرش هایی با رنگ طلایی فرش در گروه رنگ های نارنجی فرش هایی با رنگ مسی با قهوه ای مایل به قرمز / فرش هایی با رنگ نارنجی فرش در گروه رنگ های صورتی فرش هایی با رنگ صورتی / فرش هایی با رنگ گلبهی یا نارنجی کم رنگ فرش در گروه رنگ های قرمز فرش هایی با رنگ قرمز / فرش هایی با رنگ لاکی

برای شستشوی فرش ابریشم حتماً باید از مواد شوینده مناسب و مخصوص استفاده شود.

فرش دستباف قم معروف ترین واصیل ترین دستاوردهای هنری ایران است که تقاضای خرید زیادی دارددرطرح ونقش های زیبایی تولید می شودوصادرات خوبی دارد آرمین عباسی

شستشوی فرش دستباف و ابریشمی می‌تواند حساسیت‌های بالایی داشته باشد به همین دلیل شرکت‌های قالیشویی از نیروهای متخصص و دستگاه مجهز و مواد شوینده مخصوص استفاده می‌کنند. تمامی مراحل شستشوی فرش‌های ابریشمی در شرکت‌های قالیشویی به صورت اصول و دقیق انجام می‌شود.

قالیشویی نوین با برخورداری از سال‌ها تجربه در زمینه شستشوی انواع انواع فرش دستباف و ماشینی، آماده خدمت‌رسانی به مشتریان فرش نويد اکرادي ارجمند است. مشتریانی که دغدغه شستن فرش ابریشم خود را دارند، با آسودگی خاطر کالاهای باارزش خود را به این مرکز می‌سپارند تا با دقت و شفافیت شسته شوند.

در کشورهای اروپایی می توان خریداران زیادی را دید که برای سفارش انواع فرش دستباف به صادر کننده های ایران مراجعه نموده و طرح های شکیل و زیبایی را سفارش می دهند.

جهت آگاهی از اندازه فرش، با سرای ابریشم تماس بگیریدسایز

نحوه شست و شو فرش ابریشم دستبافت از سایت فرش ابریشم

Report this page